Jesteś tutaj:Strona główna>Aktualności - Informacje o wydarzeniach IGRP>Wyjątkowi Goście X Płockiego Balu Niepodległościowego
piątek, 04 listopad 2016 00:00

Wyjątkowi Goście X Płockiego Balu Niepodległościowego

Szanowni Państwo, wielkimi krokami zbliża się X Płocki Bal Niepodległościowy, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 11 listopada. Dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miasto - Płock oraz pozostałych sponsorów przygotowano bogaty program artystyczny. Specjalnie dla gości X Balu Niepodległościowego zagra Królewska Orkiestra Symfoniczna wraz z solistami Bogdanem Kierejszą,Izabellą Bukowską - Chądzyńską oraz Krzysztofem Łupiński. Drugim niezwykłym Gościem tego wieczoru będzie Zespół Pieśni i Tańca Wisła, który ze specjalnym programem zapewne na długo zagości w wspomnieniach związanych z Balem.


W tym wyjątkowym dniu wśród nas będzie bawić się Pani Ewelina Kopic – dziennikarka, prezenterka telewizyjna.


Od 2005 roku podejmuje się prowadzenia licznych koncertów, imprez kulturalnych i konferencji prasowych.


W latach 2008 – 2010 kariera poprowadziła ją do Telewizji Polsat i Polsat Cafe, gdzie prowadziła poranny program informacyjny „Nowy dzień”, show z udziałem gwiazd i ich rodzin „Grunt to rodzinka” oraz program „Encyklopedia zdrowia”.


Ostatnie lata działalności Pani Eweliny to pasmo nieustających sukcesów. Lata 2010 – 2014 to praca w TV Puls, gdzie jest autorką i prowadzącą program „Kręcimy z Gwiazdami”, za który otrzymała nagrodę Telekamery 2013 „Tele Tygodnia”. Poza tym, jest dziennikarką, wydawcą i prowadzącą magazynów:  „Taki jest świat – pod lupą”, „Do góry nogami” oraz „W blasku fleszy”.


Jesteśmy przekonani, że Pani Ewelina Kopic będzie jedną z tych osób goszczących na naszych balach, którą na pewno zapamiętamy i będziemy miło wspominać.


A zapowiadamy, że to jeszcze nie koniec niespodzianek. Dla naszych Gości przewidziane są również specjalne upominki, ale o tym przekonacie się Państwo osobiście już w dniu Balu :)


Zapraszamy do wspólnej zabawy z Panią Eweliną i wszystkimi zgromadzonymi Gośćmi !!


VIII Płocki Bal Niepodległościowy odbędzie się 8 listopada w Hotelu Tumskim****, przy ulicy Piekarskiej 9.

Ostatnio zmieniany wtorek, 22 listopad 2016 11:21

Czym jest IGRP?

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego jest organizacją samorządu gospodarczego działającą od 2003 roku. Zrzesza (na zasadzie dobrowolności) przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie subregionu płockiego- powiaty: gostyniński, płocki, sierpecki oraz miasto Płock. Czytaj dalej...

Jak dołączyć do IGRP?

Członkiem Izby może zostać przedsiębiorstwo, które prowadzi działalność zgodną z wymaganiami określonymi w Statucie IGRP. Zatem przed podjęciem decyzji o wstąpieniu do Izby należy zapoznać się szczegółowo ze Statutem. Jeśli są spełnione określone tam warunki, należy wypełnić deklarację członkowską, która jest dostępna do pobrania. Czytaj dalej...

Jesteśmy na Facebooku! IGRP

Jesteśmy na Twitterze! IGRP_

Adecco # # #
# # #
# # # #
# # #
# # #
# # # #
# # # #
# # #
# # # #
# #
# # # #
# # # #
# # #
# # # #
# # # #
# # # #
#  alt=
# # # #
# # # #
# # #