Jesteś tutaj:Strona główna>Aktualności - Informacje o wydarzeniach IGRP>Zapraszamy na uroczysty Płocki Bal Niepodległościowy
piątek, 02 listopad 2018 00:00

Zapraszamy na uroczysty Płocki Bal Niepodległościowy

Szanowni Państwo, zbliża się kolejny Płocki Bal Niepodległościowy, który odbędzie się już w sobotę, 10 listopada. Dzięki wsparciu finansowemu Gminy Miasto - Płock oraz pozostałych sponsorów przygotowano bogaty program artystyczny. Specjalnie dla gości Balu Niepodległościowego zagra Pawlak Orkiestra wraz z solistami.


W tym wyjątkowym dniu wśród nas będzie bawić się Pani Ewelina Kopic – dziennikarka, prezenterka telewizyjna.


Od 2005 roku podejmuje się prowadzenia licznych koncertów, imprez kulturalnych i konferencji prasowych.


W latach 2008 – 2010 kariera poprowadziła ją do Telewizji Polsat i Polsat Cafe, gdzie prowadziła poranny program informacyjny „Nowy dzień”, show z udziałem gwiazd i ich rodzin „Grunt to rodzinka” oraz program „Encyklopedia zdrowia”.


Ostatnie lata działalności Pani Eweliny to pasmo nieustających sukcesów. Lata 2010 – 2014 to praca w TV Puls, gdzie jest autorką i prowadzącą program „Kręcimy z Gwiazdami”, za który otrzymała nagrodę Telekamery 2013 „Tele Tygodnia”. Poza tym, jest dziennikarką, wydawcą i prowadzącą magazynów:  „Taki jest świat – pod lupą”, „Do góry nogami” oraz „W blasku fleszy”.


Jesteśmy przekonani, że Pani Ewelina Kopic będzie jedną z tych osób goszczących na naszych balach, którą na pewno zapamiętamy i będziemy miło wspominać.


A zapowiadamy, że to jeszcze nie koniec niespodzianek. Dla naszych Gości przewidziane są również specjalne upominki, ale o tym przekonacie się Państwo osobiście już w dniu Balu :)


Zapraszamy do wspólnej zabawy z Panią Eweliną i wszystkimi zgromadzonymi Gośćmi !!


VIII Płocki Bal Niepodległościowy odbędzie się 8 listopada w Hotelu Tumskim****, przy ulicy Piekarskiej 9.

Ostatnio zmieniany wtorek, 27 listopad 2018 23:29

Jesteśmy na Facebooku! IGRP