Izba Gospodarcza Regionu Płockiego - Podpisanie porozumienia z Miastem Gostynin cialis sans ordonnance
Jesteś tutaj:Strona główna>Aktualności - Informacje o wydarzeniach IGRP>Podpisanie porozumienia z Miastem Gostynin
czwartek, 14 styczeń 2016 00:00

Podpisanie porozumienia z Miastem Gostynin

W dniu 13 stycznia 2016 roku Pan Krzysztof Izmajłowicz Prezes IGRP oraz Pan Krzysztof Olczyk Wiceprezes IGRP w imieniu Izby Gospodarczej Regionu Płockiego zawarli porozumienie na rzecz rozwoju gospodarczego Miasta Gostynina z Burmistrzem Miasta Gostynin Panem Pawłem Kalinowskim. Zawarte porozumienie ma na celu podejmowanie wspólnych inicjatyw służących ochronie interesów gospodarczych przedsiębiorców, rozwojowi gospodarczemu miasta oraz promocji potencjału lokalnej przedsiębiorczości.

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zrzeszająca na tę chwilę 96 firm zaprasza gostynińskich przedsiębiorców do włączenia się w inicjatywy przez nią podejmowane. 

Za podpisanym porozumieniem stoją konkretne plany działań – na 27. stycznia zaplanowane zostało spotkanie z przedsiębiorcami z Gostynina oraz regionu gostynińskiego, na którym IGRP pokaże dlaczego warto działać wspólnie. Obie strony porozumienia mają nadzieję, że dyskusja o dotychczasowych doświadczeniach, problemach i barierach, które stawiane są dziś przed przedsiębiorcami będzie początkiem udanej współpracy miedzy płockim a gostynińskim biznesem.

Ostatnio zmieniany środa, 20 kwiecień 2016 14:50

Czym jest IGRP?

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego jest organizacją samorządu gospodarczego działającą od 2003 roku. Zrzesza (na zasadzie dobrowolności) przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie subregionu płockiego- powiaty: gostyniński, płocki, sierpecki oraz miasto Płock. Czytaj dalej...

Jak dołączyć do IGRP?

Członkiem Izby może zostać przedsiębiorstwo, które prowadzi działalność zgodną z wymaganiami określonymi w Statucie IGRP. Zatem przed podjęciem decyzji o wstąpieniu do Izby należy zapoznać się szczegółowo ze Statutem. Jeśli są spełnione określone tam warunki, należy wypełnić deklarację członkowską, która jest dostępna do pobrania. Czytaj dalej...

Jesteśmy na Facebooku! IGRP

Jesteśmy na Twitterze! IGRP_

Adecco # # #
# # #
# # # #
# # #
# # #
# # # #
# # # #
# # #
# # # #
# #
# # # #
# # # #
# # #
# # # #
# # # #
# # # #
#  alt=
# # # #
# # # #
# # #