Izba Gospodarcza Regionu Płockiego - Kolejna edycja kursu! Rekrutacja do 3 września 2018! cialis sans ordonnance
Jesteś tutaj:Strona główna>Aktualności - Informacje o wydarzeniach IGRP>Kolejna edycja kursu! Rekrutacja do 3 września 2018!
niedziela, 05 sierpień 2018 10:48

Kolejna edycja kursu! Rekrutacja do 3 września 2018!

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zaprasza do udziału w kursie, przygotowującym do egzaminu państwowego dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa, zorganizowanego zgodnie z wymogami: Ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym.
Zajęcia prowadzone będą przez specjalistów - praktyków, przedstawicieli urzędów centralnych, uczelni wyższych, kancelarii prawniczych oraz instytucji finansowych, dzięki czemu uczestnicy uzyskają zarówno teoretyczną, jak i praktyczną wiedzę z zakresu skutecznego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Kurs obejmuje 90 godzin - 9 dni szkoleniowych. Zajęcia prowadzone będą w systemie weekendowym: w soboty - od godz. 8.30, niedziele - od godz. 8.30.

Ilość miejsc ograniczona. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu zapraszamy do kontaktu z biurem IGRP:

Stary Rynek 8, Płock
Tel. 24 364 99 89; 501 458 187, 508 591 408
Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ostatnio zmieniany czwartek, 16 sierpień 2018 00:48

Czym jest IGRP?

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego jest organizacją samorządu gospodarczego działającą od 2003 roku. Zrzesza (na zasadzie dobrowolności) przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie subregionu płockiego- powiaty: gostyniński, płocki, sierpecki oraz miasto Płock. Czytaj dalej...

Jak dołączyć do IGRP?

Członkiem Izby może zostać przedsiębiorstwo, które prowadzi działalność zgodną z wymaganiami określonymi w Statucie IGRP. Zatem przed podjęciem decyzji o wstąpieniu do Izby należy zapoznać się szczegółowo ze Statutem. Jeśli są spełnione określone tam warunki, należy wypełnić deklarację członkowską, która jest dostępna do pobrania. Czytaj dalej...

Jesteśmy na Facebooku! IGRP

Jesteśmy na Twitterze! IGRP_

Adecco # # #
# # #
# # # #
# # #
# # #
# # # #
# # # #
# # #
# # # #
# #
# # # #
# # # #
# # #
# # # #
# # # #
# # # #
#  alt=
# # # #
# # # #
# # #