Jesteś tutaj:Strona główna>Aktualności - Informacje o wydarzeniach IGRP>Polska Spółka Cukrowa S.A. - sponsorem Płockiego Balu Niepodległościowego
czwartek, 08 listopad 2018 23:17

Polska Spółka Cukrowa S.A. - sponsorem Płockiego Balu Niepodległościowego

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że partnerem tegorocznego Płockiego Balu Niepodległościowego będzie Polska Spółka Cukrowa S.A. Dzięki naszym partnerom, dla gości przewidziano wiele atrakcji. Świętujmy wspólnie tą wyjątkową rocznicę.


W tym wyjątkowym dniu wśród nas będzie bawić się Pani Ewelina Kopic – dziennikarka, prezenterka telewizyjna.


Od 2005 roku podejmuje się prowadzenia licznych koncertów, imprez kulturalnych i konferencji prasowych.


W latach 2008 – 2010 kariera poprowadziła ją do Telewizji Polsat i Polsat Cafe, gdzie prowadziła poranny program informacyjny „Nowy dzień”, show z udziałem gwiazd i ich rodzin „Grunt to rodzinka” oraz program „Encyklopedia zdrowia”.


Ostatnie lata działalności Pani Eweliny to pasmo nieustających sukcesów. Lata 2010 – 2014 to praca w TV Puls, gdzie jest autorką i prowadzącą program „Kręcimy z Gwiazdami”, za który otrzymała nagrodę Telekamery 2013 „Tele Tygodnia”. Poza tym, jest dziennikarką, wydawcą i prowadzącą magazynów:  „Taki jest świat – pod lupą”, „Do góry nogami” oraz „W blasku fleszy”.


Jesteśmy przekonani, że Pani Ewelina Kopic będzie jedną z tych osób goszczących na naszych balach, którą na pewno zapamiętamy i będziemy miło wspominać.


A zapowiadamy, że to jeszcze nie koniec niespodzianek. Dla naszych Gości przewidziane są również specjalne upominki, ale o tym przekonacie się Państwo osobiście już w dniu Balu :)


Zapraszamy do wspólnej zabawy z Panią Eweliną i wszystkimi zgromadzonymi Gośćmi !!


VIII Płocki Bal Niepodległościowy odbędzie się 8 listopada w Hotelu Tumskim****, przy ulicy Piekarskiej 9.

Ostatnio zmieniany wtorek, 27 listopad 2018 23:29

Jesteśmy na Facebooku! IGRP