Izba Gospodarcza Regionu Płockiego - Maj 2013 - Zakończenie praktyki zawodowej cialis sans ordonnance
Jesteś tutaj:Strona główna>Szkolnictwo zawodowe IGRP>Maj 2013 - Zakończenie praktyki zawodowej

Maj 2013 - Zakończenie praktyki zawodowej

24 maja b.r. uczniowie z kierunku technik budownictwa zakończyli praktykę zawodową. Przez 3 tygodnie uczniowie z wyżej wymienionego kierunku mieli możliwość wykorzystania wiedzy teoretycznej jak i również sprawdzenia własnych umiejętności praktycznych.

Praktyka odbyła się w firmach: SCANBUD POLSKA, BIAFRA, PROMESA, CIAŁBUD, INTERBUD. Opiekunowie w sposób rzetelny przedstawili uczniom strukturę organizacyjną przedsiębiorstw budowlanych, ukazali sposób prowadzenia i koordynacji typowych prac budowlanych. Podczas praktyki zawodowej uczniowie mogli planować, organizować, wykonywać prace budowlane jak i również poszerzyć własną wiedzę przy analizie rysunku technicznego. Praktyka zawodowa była dla uczniów sprawdzeniem własnych sił i zdolności niezbędnych do wykonywania zawodu w przyszłości.

Wszystkim Opiekunom oraz Właścicielom Firm serdecznie dziękujemy za nawiązanie współpracy w ramach projektu, która przyczyni się do poprawy jakości kształcenia zawodowego. Praktyki współfinansowane były ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

View the embedded image gallery online at:
http://igrp.com.pl/37/186#sigFreeId6efd9e9996

Czym jest IGRP?

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego jest organizacją samorządu gospodarczego działającą od 2003 roku. Zrzesza (na zasadzie dobrowolności) przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie subregionu płockiego- powiaty: gostyniński, płocki, sierpecki oraz miasto Płock. Czytaj dalej...

Jak dołączyć do IGRP?

Członkiem Izby może zostać przedsiębiorstwo, które prowadzi działalność zgodną z wymaganiami określonymi w Statucie IGRP. Zatem przed podjęciem decyzji o wstąpieniu do Izby należy zapoznać się szczegółowo ze Statutem. Jeśli są spełnione określone tam warunki, należy wypełnić deklarację członkowską, która jest dostępna do pobrania. Czytaj dalej...

Jesteśmy na Facebooku! IGRP

Jesteśmy na Twitterze! IGRP_

Adecco # # #
# # #
# # # #
# # #
# # #
# # # #
# # # #
# # #
# # # #
# #
# # # #
# # # #
# # #
# # # #
# # # #
# # # #
#  alt=
# # # #
# # # #
# # #