Izba Gospodarcza Regionu Płockiego - Program Paliwowy IGRP cialis sans ordonnance
Jesteś tutaj:Strona główna>Oferta - Program paliwowy>Program Paliwowy IGRP

Program Paliwowy IGRP

Program Paliwowy IGRP, dedykowany dla członków IGRP, oferuje bezgotówkowy zakupów paliw, towarów i usług na stacjach paliw należących do PKN ORLEN S.A oraz Komunikacji Miejskiej Płock Sp. z o.o. Firmy uczestniczące w Programie Paliwowym IGRP dzięki nowoczesnym kartom mają zapewniony m.in.:

  • Preferencyjne warunki zakupu paliw oraz produktów pozapaliwowych

Dokonując zakupu paliw korzystasz z rabatu nawet w wysokości 13 gr/l, który pozwala zminimalizować koszty w twojej firmie.

  • Wygodny i bezpieczny system płatności

Wszystkie zakupy paliwa pojawią się na dwóch fakturach, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i zasoby, z odroczonym terminem płatności nawet do 21 dni.

  • Zawsze do dyspozycji aktualny i dokładny obraz kosztów floty

Za sprawą skuteczniejszej kontroli i dzięki lepszemu dostępowi do informacji możesz na bieżąco monitorować poziom kosztów. 

Czym jest IGRP?

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego jest organizacją samorządu gospodarczego działającą od 2003 roku. Zrzesza (na zasadzie dobrowolności) przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie subregionu płockiego- powiaty: gostyniński, płocki, sierpecki oraz miasto Płock. Czytaj dalej...

Jak dołączyć do IGRP?

Członkiem Izby może zostać przedsiębiorstwo, które prowadzi działalność zgodną z wymaganiami określonymi w Statucie IGRP. Zatem przed podjęciem decyzji o wstąpieniu do Izby należy zapoznać się szczegółowo ze Statutem. Jeśli są spełnione określone tam warunki, należy wypełnić deklarację członkowską, która jest dostępna do pobrania. Czytaj dalej...

Jesteśmy na Facebooku! IGRP

Jesteśmy na Twitterze! IGRP_

Adecco # # #
# # #
# # # #
# # #
# # #
# # # #
# # # #
# # #
# # # #
# #
# # # #
# # # #
# # #
# # # #
# # # #
# # # #
#  alt=
# # # #
# # # #
# # #