Jesteś tutaj:Strona główna>Oferta - Program paliwowy

Oferta - Program paliwowy

Program Paliwowy IGRP, dedykowany dla członków IGRP, oferuje bezgotówkowy zakupów paliw, towarów i usług na stacjach paliw należących do PKN ORLEN S.A oraz Komunikacji Miejskiej Płock Sp. z o.o. Firmy uczestniczące w Programie Paliwowym IGRP dzięki nowoczesnym kartom mają zapewniony m.in.:

  • Preferencyjne warunki zakupu paliw oraz produktów pozapaliwowych

Dokonując zakupu paliw korzystasz z rabatu nawet w wysokości 13 gr/l, który pozwala zminimalizować koszty w twojej firmie.

  • Wygodny i bezpieczny system płatności

Wszystkie zakupy paliwa pojawią się na dwóch fakturach, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i zasoby, z odroczonym terminem płatności nawet do 21 dni.

  • Zawsze do dyspozycji aktualny i dokładny obraz kosztów floty

Za sprawą skuteczniejszej kontroli i dzięki lepszemu dostępowi do informacji możesz na bieżąco monitorować poziom kosztów. 

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego oferuje Państwu karty paliwowe KM Płock, które pozwolą na bezgotówkowy zakup paliwa na stacji Komunikacji Miejskiej, przy ulicy Przemysłowej 17 na bardzo atrakcyjnych warunkach. Dzięki uczestnictwu w Programie Paliwowym, przedsiębiorcy skorzystają z preferencyjnych warunków cenowych na zakup paliw na stacji KM Płock oraz uzyskają dostęp do profesjonalnych strategii zarządzania flotą samochodową w firmie. Program Paliwowy Izby Gospodarczej Regionu Płockiego oraz Komunikacji Miejskiej Płock Sp. z o.o. to prosty sposób na obniżenie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego proponuje Państwu karty paliwowe FLOTA PKN ORLEN S.A.  oraz międzynarodowe karty OPEN DRIVE, które pozwalają na dokonywanie bezgotówkowych zakupów paliw, towarów i usług na stacjach paliw należących do sieci ORLEN (Polska, Litwa), BLISKA (Polska), STAR (Niemcy), BENZINA i BENZINA PLUS (Czechy). Karty FLOTA przeznaczone są dla firm, które chcą mieć prosty w obsłudze, przyjazny i przynoszący korzyści ekonomiczne system tankowania paliw oraz podstawowej obsługi drogowej pojazdów. Obecnie karty flotowe są honorowane na ponad 1700 stacjach paliw sieci ORLEN i BLISKA, co oznacza, że transakcje flotowe realizowane są w każdym zakątku Polski.

Jesteśmy na Facebooku! IGRP