Zapraszamy na szkolenie PODATEK OD TOWARÓW I USŁUG  ORAZ PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB PRAWNYCH I FIZYCZNYCH – najważniejsze zmiany w 2020 r. oraz bieżące problemy.

TERMIN I MIEJSCE:
Szkolenie odbędzie się 22 października 2020 roku (czwartek) w Domu Darmstadt – Stary Rynek 8 w Płocku, godz. 10.00 – 16.00

CEL SZKOLENIA:
Celem niniejszego szkolenia jest przedstawienie Państwu wszystkich zmian, co umożliwi prawidłowe wywiązywanie się z obowiązków wynikających z przepisów prawa, w szczególności prawidłowe rozliczenie podatków bez uniknięcia konsekwencji karnych i karno-skarbowych, które zostały zaostrzone przed dwoma laty. W trakcie szkolenia wnikliwie omówione zostaną wszystkie zmiany z uwzględnieniem praktycznych przykładów. Dyskusji poddane zostaną liczne (nierzadko sprzeczne) wyjaśnienia i interpretacje.

PROGRAM SZKOLENIA

TRENER:
Ci, którzy korzystali z naszej oferty szkoleniowej wiedzą, że pracujemy z najlepszymi trenerami. Tym razem zaprosiliśmy pana Tomasza Wojewodę – wybitnego szkoleniowca, eksperta z dziedziny prawa podatkowego, znany i ceniony trener na rynku szkoleń w Polsce, konsultant podatkowy w renomowanych firmach, były pracownik Ministerstwa Finansów oraz Urzędu Kontroli Skarbowej. Pan Tomasz Wojewoda posiada potwierdzoną umiejętność przekazywania posiadanej wiedzy. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej jako wykładowca przeprowadził kilka tysięcy szkoleń z zakresu podatku od towarów i usług, podatku dochodowego od osób prawnych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych. Przeszkolił ponad kilkadziesiąt tysięcy osób z zakresu prawa podatkowego. Izba Gospodarcza gościła Pana Wojewodę wielokrotnie podczas szkoleń, a także w październiku 2018 roku podczas I Płockiego Kongresu Gospodarczego, który zgromadził ponad 100 osób – księgowych i doradców podatkowych.

 MATERIAŁY SZKOLENIOWE:
Materiały dydaktyczne na szkolenie z panem Tomaszem Wojewodą są profesjonalne i szczegółowe. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma komplet autorskich materiałów szkoleniowych w formie elektronicznej do samodzielnego wydruku, najpóźniej 2 dni przed szkoleniem (mailowo).

 CENA:
Członkowie IGRP – 20% – 320,00 zł; 400,00 zł
*podane ceny są cenami netto

ZGŁOESZENIA:
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 16 października 2020 r. do godz. 12.00 –mailowo (po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane) –po jego otrzymaniu dostaną Państwo kartę szkolenia do wypełnienia. Kartę należy z powrotem odesłać na adres mailowy – biuro@igrp.com.pl lub za pośrednictwem strony w zakładce Zapisz się na szkolenie

Na życzenie uczestnika zostanie wystawione zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Zapraszamy do kontaktu!
Magdalena Matyszewska, tel.: 508-591-408; mail: magdalena.matyszewska@igrp.com.pl; biuro@igrp.com.pl

Pamiętaj!
Codziennie budujemy Twój sukces!

fb icon