Zapraszamy na szkolenie dotyczące Tarczy PFR 2.0 – w czwartek 21.01. o godz. 9:00, która ruszyła w dniu dzisiejszym.

Szkolenie podzielone będzie na dwie części: merytoryczną oraz sesję pytań i odpowiedzi. Szkolenie poprowadzą eksperci PFR.

Regulamin znajdziecie Państwo tutaj, a informacje dotyczące Tarczy 2.0 PFR w pliku. Pierwsza część dotyczy mikroprzedsiębiorstw, dalsza sektora MSP. Zawarta w pliku lista kodów PKD będzie prawdopodobnie rozszerzona w przyszłym tygodniu o kolejne kody.

Kilka ważnych wskazówek:

  1. Proszę przeczytać regulamin, jest tam kilka zmian w stosunku do tarczy 1.0. Dokładne przeczytanie i zastosowanie się do regulaminu minimalizuje kwestię błędów – błędne wnioski będą zwracane do poprawy, co wydłuży czas rozpatrzenia wniosku, a tym samym wypłaty środków pomocowych.
  2. Systemy bankowości elektronicznej będą umożliwiały wydrukowanie wstępnej wersji wniosku przed jego wysyłką – zachęcam do skorzystania z tej możliwości. Sczytanie wniosku będzie zawsze pomocne w weryfikacji ewentualnych błędów.
  3. Kwota środków przeznaczonych na Tarczę 2.0 jest obliczona tak, by środków wystarczyło dla każdego przedsiębiorstwa uprawnionego. Zatem nie ma znaczenia data złożenia wniosku. Bardziej liczy się poprawność danych i wyliczeń ora odpowiednie zakwalifikowanie do miko lub małych i średnich firm. System oceny wniosków będzie zautomatyzowany, a wypłata środków będzie dokonywana w ciągu 48h (roboczych) liczonych po dniu złożenia poprawnego (bezbłędnego) wniosku.
  4. Wnioski będą przyjmowane do 28 lutego 2021 roku.

Szkolenie odbędzie się w formule online i potrwa ok. 1,5 – 2 godzin.

Osoby zainteresowane uczestnictwem, prosimy o zgłoszenie udziału korzystając z zakładki – zapisz się na szkolenie

zdjęcie: pfr.pl

fb icon