Załatwiasz sprawę w ZUS?

Spotkaj się z ekspertem w wybranym przez Ciebie dniu i o konkretnej godzinie.

1. Zamów e-wizytę:
Nie musisz wychodzić z domu, aby załatwić sprawę w ZUS. Możesz spotkać się z pracownikiem ZUS przez internet – podczas e-wizyty. Potrzebujesz tylko:

⇒ dostęp do internetu,
⇒ komputer, tablet lub telefon z działającymi kamerką, głośnikiem i mikrofonem. Link do rezerwacji e-wizyty oraz szczegółowe informacje.

Link do rezerwacji e-wizyty oraz szczegółowe informacje.

2. Zarezerwuj wizytę w placówce przez PUE ZUS:
Zaloguj się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Następnie w menu bocznym wybierz [Wizyty] > [Rezerwacja wizyty]. Wybierz miejsce spotkania. Wskaż również sprawę, którą chcesz poruszyć. Potem wybierz termin wizyty.
> Ważne!
Gdy będziesz szedł na umówioną wizytę, weź ze sobą swój login PUE i dokument tożsamości.

3. Zarezerwuj wizytę w placówce przez telefon
Aby zarezerwować wizytę przez telefon, zadzwoń do najbliższego oddziału ZUS. Numery telefonu do Oddziałów ZUS znajdują się w zakładce Kontakt – zarezerwuj wizytę.

Nr telefonu do Oddziału ZUS w Płocku – 24-262-83-28

Podczas rozmowy podaj swoje dane (imię, nazwisko, PESEL lub serię i numer dokumentu tożsamości oraz numer telefonu komórkowego) oraz sprawę, którą chcesz omówić z ekspertem ZUS. Wybierzesz również placówkę, w której ma się odbyć wizyta, oraz jej termin. Na podany podczas rezerwacji numer telefonu przyjdzie wiadomość SMS z terminem oraz numerem rezerwacji wizyty. W naszej placówce wpisz ten numer na ekranie urządzenia do wydawania numerków.
> Ważne!
Gdy będziesz szedł na umówioną wizytę, weź ze sobą swój dokument tożsamości. Nie będziesz mógł umówić się na wizytę w placówce, jeśli będzie ona zamknięta z powodu epidemii COVID-19.

Źródło informacji, zdjęcie: www.zus.pl

fb icon