Informujemy, iż Pan Prezydent Andrzej Nowakowski, doceniając wkład płockich przedsiębiorców w rozwój miasta ogłosił kolejną edycję konkursu o „Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Płocka”. Nagroda ma charakter honorowego wyróżnienia i służyć ma promocji i upowszechnianiu godnych naśladowania wzorców zachowań.

Celem tegorocznego konkursu jest uhonorowanie „Przedsiębiorcy Społecznie Zaangażowanego”, który ideę społecznej odpowiedzialności połączył z pomocą i wspieraniem walki płocczan z pandemią Covid-19. Nagroda sprzyja promocji, prezentacji i upowszechnianiu godnych naśladowania wzorców zachowań przedsiębiorców.

Jako organizacja przedsiębiorców, jesteśmy uprawnieni do zgłaszania kandydatów do tegorocznej Nagrody. W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o propozycje kandydatów, członków IGRP, do tegorocznego Konkursu.

Czekamy na Państwa propozycje do 26.05.2021 r. do godz. 12.00, z uwagi, na potrzebę wypełnienia odpowiedniej dokumentacji dot. Konkursu i dostarczenia jej do UMP do 28.05.2021 r. W razie pytań zapraszamy do kontaktu biuro@igrp.com.pl, 243649989

Regulamin-Konkursu-Nagroda-Gospodarcza-2021
Formularz-zgłoszeniowy

Zdjęcie:  http://rozwojmiasta.plock.eu/ 

fb icon