Zapraszamy na wyjątkowe, jedyne w Płocku

ETYKIETA BIZNESU

z dr Ireną Kamińską – Radomską

 

 

> TERMIN I MIEJSCE SZKOLENIA:
czwartek, 02.09.2021 r., godz. 9.00 – 16.00
Płocki Park Przemysłowo – Technologiczny, ul. Łukasiewicza 39, Płock

> EFEKTY SZKOLENIA:
— Poznanie zasad etykiety i protokołu w porównaniu z tradycyjną etykietą towarzyską – świadomość różnic
— Poszerzenie umiejętności interpersonalnych pomocnych w kontaktach służbowych, na przyjęciach z udziałem klientów, gości honorowych
— Zdobycie umiejętności dostosowania odpowiednich zachowań do sytuacji (profesjonalna autoprezentacja, dobór stroju i akcesoriów)
— Poznanie zasad dress-code’u
— Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów
— Pewność siebie, swoboda i autorytet
— Uzyskanie innej jakości kontaktów międzyludzkich, międzynarodowych

> METODY SZKOLENIA: wykład interaktywny i ćwiczenia

> PROGRAM SZKOLENIA (szczegółowy program szkolenia):
— Networking – przyjęcia, konferencje i portale społeczonściowe
— Autoprezentacja
— Wizytówka
— Przedstawianie osób
— Zasady precedencji: przyjęcie, winda, samochód, konferencje
— Maniery podczas rozmów telefonicznych, telekonferencji
— Przyjęcia na stojąco
— Komplementy i krytyka na arenie służbowej
— Dress code
— Etykieta biznesu jako międzynarodowy język kurtuazji

> TRENER: Dr Irena Kamińska-Radomska – wykładowca i trener; założycielka firmy szkoleniowej The Protocol School of Poland. Wiedzę z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety biznesu oraz wystąpień publicznych zdobywała w Waszyngtonie pod okiem największych ekspertów, m.in. u Jonatana Mollera – szefa protokołu Białego Domu, uzyskując certyfikat i międzynarodową licencję. Przeszkoliła kilkanaście tysięcy osób z zakresu komunikacji międzyludzkiej, etykiety biznesu, dress code’u, międzykulturowego protokołu oraz wystąpień publicznych. Autorka ok. dwustu artykułów wydawanych w Polsce i USA oraz pięciu książek: „Etykieta biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji”, „Kultura biznesu. Normy i formy”, „Współczesna etykieta biznesu w codziennej praktyce w Polsce”, „Jak zostać damą”, „Dress code dla kobiet” (współautorka). Mentorka w cyklicznym programie TVN Projekt Lady. Gość/ekspert TVN, TYP1, TVP2, TVP INFO, radiowej „Trójki”, RMF FM, Polskiego Radia RDC, Polskiego Radia 1030 Chicago. Wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego, w Clark University (komunikacja międzykulturowa) i na Uniwersytecie Ekonomicznym (autoprezentacja na kierunku dziennikarstwa).  Prowadzi zajęcia z komunikacji międzykulturowej oraz protokołu międzynarodowego dla studentów z całego świata.

> Cena: 490,00 zł dla Członków IGRP / 560,00 zł pozostali Uczestnicy

> Cena obejmuje: Szkolenie, Certyfikat ukończenia szkolenia (na życzenie), serwis kawowy, lunch

> Zapisy: https://igrp.com.pl/zapisz-sie-na-szkolenie/

Co prawda każdy z nas w większym lub mniejszym stopniu zna zasady zachowania przyjęte w biznesie, jednak wiele osób nie ma pewności co do poprawności swego zachowania. Biznesmeni i politycy podczas ważnych spotkań zastanawiają się, czy dokonują prawidłowej prezentacji osób, czy w odpowiednim momencie podają swoją wizytówkę, czy miejsce zaproponowane klientowi jest stosowne, czy wypada zaprosić klienta na lunch, czy mężczyzna mężczyźnie może pomóc w założeniu płaszcza itd. W ten sposób, zamiast skupić się na prowadzeniu rozmowy i tworzeniu miłej atmosfery, koncentrują się na szczegółach, które tak naprawdę powinny wynikać z nawyków. I tak brak ugruntowanej wiedzy w zakresie etykiety powoduje brak pewności siebie i brak swobody w kontaktach międzyludzkich, a biznes na całym świecie opierał się i opiera właśnie na kontaktach.
                             Etykieta biznesu, Irena Kamińska – Radomska

 

Ilość miejsc ograniczona. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Podane ceny są cenami netto.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z biurem IGRP telefonicznie 508591408 lub mailowo biuro@igrp.com.pl

 

fb icon