11 listopada 2021 roku przypada kolejna rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. Pragnąc uczcić to wyjątkowe święto wszystkich Polaków, Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zaprasza na

XIV Płocki Bal Niepodległościowy odbędzie się
13 listopada 2021 roku o godz. 20:00
w Hotelu Tumskim w Płocku przy ul. Piekarskiej 9.

Ze względu na swój charakter, bal jest unikatowym wydarzeniem na mapie Mazowsza, które co roku zyskuje coraz większą rzeszę odbiorców i uczestników. Niepowtarzalna konwencja imprezy czyli połączenie  wspaniałej zabawy z akcentami patriotycznymi, między innymi śpiewem pieśni patriotycznych czy wznoszonym Toaście za Ojczyznę, tworzą wyjątkowy klimat.

Płocki Bal Niepodległościowy to gwarancja, niespotykanej atmosfery połączonej z wykwintną kuchnią i dobrą oprawą  muzyczną. Najlepszy w Polsce zespół muzyki rozrywkowej Vega Andrychów będzie umilał wieczór hitami muzycznymi i wykona koncert pieśni patriotycznych. Gwiazdą wieczoru będzie osoba, która swoim występem uświetni nasz Bal. Jest to lider popularnego polskiego zespołu DEMONO z którym wydał 13 płyt, kompozytor, prezenter telewizyjny, wielka osobowość sceniczna, legenda polskiej sceny muzycznej – Andrzej Krzywy!

Jesteśmy pewni, że przygotowane przez nas atrakcje, oprawa muzyczna, występ Gwiazdy wieczoru jak również wyjątkowe polskie dania, przygotowane przez Szefa Kuchni Hotelu Tumski zagwarantują Państwu niezapomnianą zabawę do białego rana. Jako organizatorzy, dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć satysfakcji oraz niezapomnianych wrażeń wszystkim, którzy w ten sposób uczczą jedno z najważniejszych wydarzeń bliskich sercu każdego Polaka. Co roku, dbamy o najwyższy poziom wydarzenia.

Zaproszenia na Płocki Bal Niepodległościowy będą dostępne w Biurze Izby Gospodarczej Regionu Płockiego – Dom Darmstadt – Płock, Stary Rynek 8.

Liczba miejsc na Balu ograniczona, dlatego o uczestnictwie w Balu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt zaproszenia wynosi 400,00 zł /os.

Osobą do kontaktu w sprawie Płockiego Balu Niepodległościowego jest Magdalena Matyszewska – tel.: 508 591 408, mail: biuro@igrp.com.pl

fb icon