Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny oraz Firmy Jutra zapraszają na bezpłatne warsztaty dla firm pn.Jak rozwijać firmę w internecie w nowej rzeczywistości?, które odbędą się 17.02.2021 w formule online.

Zamknięcie szkół,  sklepów, punktów usługowych, restauracji i wprowadzenie pracy zdalnej dla całych biur znacznie wpłynęło na organizację zarówno edukacji, jak i pracy przedsiębiorców. Konieczność przeniesienia firmy do sfery wirtualnej może wywoływać obawy o organizację codziennej działalności przedsiębiorstwa dlatego aby pomóc przedsiębiorcom mierzącym się  tym wyzwaniem, Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. wspólnie z Firmami Jutra, programem Google i PFR przygotowało warsztaty, które ułatwią małym i średnim firmom rozwijać firmę w internecie i organizację pracy poza biurem.

Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się:

– jakie elementy mają wpływ na widoczność strony internetowej firmy w wyszukiwarce,
– na co warto zwrócić uwagę tworząc treści na stronę,
– jakie możliwości daje wizytówka na Mapach Google,
– jak mierzyć ruch na stronie i wiele innych narzędzi oraz
– gdzie szukać wsparcia w ramach programu Firmy Jutra.

Warsztaty poprowadzi Kamila Gąsior trener marketingu, doradca w programie Firmy Jutra. Przez 4 lata wspierała polskich przedsiębiorców, jako doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Bogate doświadczenie zdobywała na swoich poprzednich stanowiskach w agencjach marketingowych. Między innymi w działach SoMe, PR, czy w dziale eventowym.  Swoją wiedzę z zakresu marketingu uzupełnia na bieżąco, tak aby spełniać oczekiwania przedsiębiorców. Absolwentka szkoły performance marketingu Marketing Masters. Dzięki swojej pasji i zamiłowaniu do pracy z ludźmi pomaga małym i średnim przedsiębiorcom w tworzeniu strategii marketingowych a także doradza w zakresie narzędzi marketingu online.

Warsztat odbędzie się online w godz. 14:00-15:15, za pomocą platformy Zoom. Aby wziąć udział w bezpłatnym warsztacie, należy zarejestrować się za pośrednictwem platformy Evenea
Link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/ppptgoogle/

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt pod nr tel. 24 364 45 30 lub szkolenia@pppt.pl

fb icon