Województwo Mazowieckie we współpracy z Youth Business Poland rozpoczęło poszukiwania 30 innowacyjnych startupów w ramach drugiej edycji Mazovian Startup. Czym jest Mazovian Startup, jak aplikować do programu rozwojowego, jak zdobyć 50 000 zł oraz pozyskać wiedzę od doświadczonych ekspertów? Wszystkiego dowiesz się podczas webinaru.

Już 21 lipca o godz. 11:00 podzielimy się historiami innowacyjnych rozwiązań takich jak Plantalux czy aplikacji mobilnej Sen Yours. Plantalux rozpoczął od Mazovian Startup, a w tym momencie podbija nie tylko serca inwestorów, pozyskując 1,5 mln zł, ale też rynki azjatyckie. Zadebiutują również maturzystki Weronika i Paulina, które stworzyły aplikację mobilną SenYours. Na koniec Adrian Migoń – Prezes Zarządu YBP opowie jak dołączyć do akceleracji, w czym może pomóc oraz na co zwrócić uwagę przy zakładaniu firmy.

Najważniejsze zagadnienia, które przekażemy podczas wydarzenia:
> Jak przetestować pomysł na biznes;
> Jak rozwijać sprzedaż za granicą i pozyskać inwestora;
> Co robić i czego nie robić podczas rozwoju firmy;
> W jaki sposób skalować biznes oraz jakie przeszkody można napotkać, tworząc innowacje;
> W czym może pomóc program akceleracyjny oraz jak znaleźć dobry akcelerator;
> Jak stworzyć aplikację mobilną.

Bezpośredni link do rejestracji na webinar: https://tiny.pl/9qzd8 

Webinar realizowany jest w ramach naboru do programu akceleracyjnego Mazovian Startup, we współpracy z naszym Partnerem Płockim Parkiem Przemysłowo -Technologicznym.

Webinar jest pierwszym krokiem do finału, w którym można zdobyć​ 50 000 zł /Mazovian Startup – zdobądź 50 000 zł na rozwój Twojego pomysłu!/ oraz liczne nagrody Partnerów.
Wystarczy, że zostawisz swoje zgłoszenie! Od finału dzielić będą Cię 4 miesiące intensywnej nauki!

fb icon