Zapraszamy na najnowszą, IX edycję Akademii Menedżera organizowaną przez Growth Zone – online już w blokach startowych! Zaczynamy 24 lutego.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją, którą przygotowaliśmy na tę edycję.

Wartość dodana, w postaci dwóch indywidualnych sesji konsultacyjnych w oparciu o narządzia FRIS® (styl myślenia i działania) i RMP® (indywidualny profil motywacyjny), czyni naszą ofertę unikalną na rynku.

W PAKIECIE OTRZYMUJESZ, więcej niż zwykle:

* Sześć dwudniowych sesji szkoleniowych w formie interaktywnych warsztatów online z wykorzystaniem tablicy MIRO.

* Możliwość konsultacji pomiędzy sesjami.

* Materiały szkoleniowe w wersji elektronicznej (wraz z pomysłami wypracowanymi w trakcie zajęć).

* E–ebook „Od oporu do zaangażowania. Jak przeprowadzić zespół przez zmianę, bez niepotrzebnych ofiar” autorstwa Doroty Mejri.

* Badanie kwestionariuszem FRIS®, wraz z indywidualną sesją informacji zwrotnej. Badanie pozwala określić styl Myślenia i Działania oraz jego wpływ na sposób podejmowane decyzji, relacje z innymi oraz preferowane warunki pracy.

* Badanie RMP® – profilowanie motywacyjne wraz z omówieniem przez RMP Mastera – doskonały sposób na poznanie swoich potrzeb (motywatorów), co jest szczególnie istotne w środowisku pracy. Wartość rynkowa badania to ponad 1000 zł.

* Zadania wdrożeniowe do zrealizowania pomiędzy sesjami. W ich realizacji pomaga wybrany partner z grupy oraz dedykowany trener, a całość odbywa z wykorzystaniem specjalnych arkuszy i tablicy MIRO. Dzięki temu uczestnicy rozwijają swoje umiejętności słuchania i zadawania pytań, także pomiędzy sesjami.

* Dużo przestrzeni na wymianę dobrych praktyk pomiędzy uczestnikami.

* Dostęp do specjalnej Strefy dla Szefa – Growth Zone na FB, gdzie dzielimy się wiedzą i zapraszamy na ciekawe wydarzenia.

* Dwa certyfikaty ukończenia Akademii. Jeden wydany przez firmę Growth Zone, drugi międzynarodowy wydany przez CIFAL/UNITAR.

Premiujemy szybkie decyzje. Jeśli zapiszesz się do Akademii do 20 stycznia, otrzymasz dodatkowy bonus. Książkę naszej trenerki, Karoliny Kulisz: “Wyjątkowy.
O drodze do samego siebie”!

Jeszcze nigdy TAK WIELE NIE BYŁO ZA TAK NIEWIELE! To wszystko za 4950 zł + VAT.

Dla uczestników, z firm, które brały już udział w naszej Akademii oraz Członków Izby Gospodarczej Regionu Płockiego, proponujemy 10% opustu od ceny podstawowej.

Program Akademii

Zapisy

Informacje: Dorota Mejri tel. 795 994 821, mail: biuro@growthzone.pl

fb icon