Tworząc własny biznes, najlepiej jest czerpać inspirację od najlepszych. A tych najlepszych można spotkać już 14 czerwca 2022 roku o godz. 17:30 w Płockim Parku Przemysłowo-TechnologicznymS.A. na bezpłatnym evencie. I co ważne, warsztaty prowadzone przez Izabelę Makosz i Arkadiusza Sadowskiego zostaną połączone z galą finałową drugiej edycji płockiego programu akceleracyjnego.

Dla uczestników naszego wydarzenia przygotowaliśmy wyjątkowych prelegentów. Jednym z nich będzie Izabela Makosz, a tak właściwie to jej opowieść o TikToku i Instagramie. To dziś jedne z najgorętszych serwisów społecznościowych, co sprawia że coraz częściej staje się on platformą stanowiącą również medium sprzedażowe. W programie przewidziany jest również power speech Arkadiusza Sadowskiego – współwłaściciela Pasieki Sadowskich. Człowieka z doświadczeniem w branży farmaceutycznej, który od zera zbudował gospodarstwo pasieczne. Pan Arkadiusz opowie o typologii sukcesu i o tym, jak czasami oryginalne czy nieszablonowe pomysły, potrafią “chwycić” i zmienić świat biznesu.

Wydarzenie organizowane przez Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. będzie wyjątkowe z jeszcze jednego powodu. Zostanie bowiem połączone z galą finałową drugiego programu akceleracyjnego organizowanego przez PPP-T S.A. pn. „Start in Park”. W czasie imprezy przedstawieni zostaną twórcy start-upów, którzy po programie postanowili zawalczyć o swoje biznesowe marzenia w świecie realnym.

Dodatkowo, mamy jeszcze super niespodziankę: występ wokalny Aleksandry Ziemińskiej – uczestniczki programu “Start in Park”.

Udział w evencie jest w pełni bezpłatny. Uczestnicy są jedynie proszeni o zarejestrowanie swojego udziału.Bezpośredni link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/startinparkfinal/

 AGENDA SPOTKANIA

17.30-18.00             Rejestracja gości
18.00-18.15             Otwarcie Gali
18:15-19:00             Czuły kopniak do działania, czyli jak tworzyć wideo,
                                 które sprzedaje“- Izabela Makosz
19:00-19:30            Ogłoszenie laureatów Programu Akceleracyjnego, wręczenie nagród
19:30-19:45            Przerwa
19:45-20:00            Występ wokalny Aleksandry Ziemińskiej – uczestniczki programu “Start in Park”
20:00-20:30            “Z garażu do kosmosu” – power speech Arkadiusz Sadowski
20.30                      Networking

fb icon