Firma Sławpol Sp. z o.o. – 30 lat doświadczenia!
Podstawową działalnością jest produkcja folii polietylenowych i opakowań foliowych z nadrukiem fleksograficznym. Specjalizuje się w produkcji folii polietylenowej i opakowań foliowych.

Cele firmy:

– Firma stawia sobie za cel dostarczanie nowych, innowacyjnych produktów oraz rejestrowanie kolejnych patentów.
– Najlepsza obsługa w branży!
– Jak największa ilość zadowolonych klientów!
– Rozwój parku maszynowego i nowoczesne podejście produkcyjne!
– Dążenie do technologii przemysł 4.0
– Zadowolenie pracowników
– Dbałość o środowisko

Obecnie fima poszukuje pracowników na stanowiska:

– Specjalista ds. Planowania Produkcji SŁAWPOL
– Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży SŁAWPOL
– Operator/pomocnik linii do produkcji folii
– MECHANIK w dziale utrzymania ruchu

Specyfikacje stanowisk prezentujemy poniżej.

W przypadku zainteresowania ofertą, przypominamy o zamieszczeniu klauzuli w CV:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację na adres e-mail: rekrutacja@slawpol.com.pl
Więcej informacji o firmie – www.slawpol.com.pl

Specjalista ds. Planowania Produkcji SŁAWPOL

Co zyskujesz dołączając do naszego zespołu?

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
– Przyjazną atmosferę pracy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
– Bonusy w ciągu roku
– Dofinansowanie na wakacje
– Dofinansowanie do karnetów sportowych – Multisport
– Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
– Eventy integracyjne oraz sportowe dla Pracowników.

Co będzie należało do twoich obowiązków ?

Planowanie przebiegu procesów produkcji
– Wprowadzanie zleceń produkcyjnych do systemu
– Wprowadzanie i przekazywanie zleceń do realizacji na dział produkcji
– Kontrolowanie terminowości i poprawności realizacji zleceń produkcyjnych
– Optymalizowanie planów produkcyjnych na liniach
– Współpraca z działami : sprzedaży, logistyki, magazynu, drukarni, konfekcji
– Sporządzanie codziennych raportów

Kwalifikacje:

– Wykształcenie wyższe – mile widziane
– Zdolności analityczne i matematyczne
– Znajomość narzędzi z pakietu Microsoft
– Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu
– Umiejętność pracy w zespole
– Bardzo dobra organizacja pracy

Przedstawiciel handlowy ds. sprzedaży SŁAWPOL

Nasza firma się rozwija i tym samym poszukujemy nowych ludzi do naszego działu handlowego ! Kogo poszukujemy ? Osoby z doświadczeniem, ale niekoniecznie w naszej branży 😉

Co będzie należało do twoich obowiązków?

– Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży
– Budowanie baz dostawców
– Negocjowanie warunków handlowych
– Sporządzanie oraz wdrażanie działań marketingowych
– Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej prac

– znajomość etapów wizyty handlowej oraz technik sprzedaży biegłość w obsłudze systemów informatycznych wspierających prace handlowca
– kompetencje sprzedażowe
– łatwość w nawiązywaniu relacji
– znajomość języków obcych
– czynne prawo jazdy kat. B
– wysoki poziom umiejętności interpersonalnych w zakresie budowania i podtrzymywania relacji handlowych

Operator/pomocnik linii do produkcji folii

Podstawowy zakres obowiązków:

– Obsługa wytłaczarek do produkcji folii LDPE z rozdmuchem (między innymi  nastawienie parametrów, zasypywanie wytłaczarek właściwym granulatem i inne związane z procesem produkcji)
– Przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie – Wykrywanie i zgłaszanie usterek w maszynie
– Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonanych zadań
– Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
– Kontrola jakości produktu końcowego.

Obowiązki:

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace – 90 % to awanse wewnętrzne
– umożliwimy Ci rozwój zawodowy
– Program szkoleń wstępnych i rozwojowych, również dla osób bez doświadczenia
– Okazjonalne kupony i bonusy w ciągu roku
– Eventy integracyjne oraz sportowe dla Pracowników
– Pracę w systemie zmianowym

MECHANIK w dziale utrzymania ruchu

– Nadzór i utrzymanie w ruchu parku maszynowego w szczególności z zakresu mechaniki. •  Wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn oraz niezbędnych napraw i modernizacji •  Optymalizacja i usprawnianie parku maszynowego

Wymagania stawiane kandydatom:

– Wykształcenie średnie mile widziane kierunkowe
– Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
– Wiedza z zakresu mechaniki maszynowej
– Tylko z doświadczeniem w zawodzie

Jeżeli zainteresowały Cię oferty, śmiało pisz do firmy Sławpol!