Szanowni Państwo,

Przed nami jedna z najważniejszych dla Polaków kart w polskim kalendarzu – 11 listopada, a także jedna z najpiękniejszych dla Polaka rocznic – Odzyskanie przez Polskę Niepodległości!

Pragnąc uczcić to wyjątkowe święto wszystkich Polaków, Izba Gospodarcza Regionu zaprasza na

XVI Płocki Bal Niepodległościowy odbędzie się 11 listopada 2023 roku o godz. 20:00 w Hotelu Tumskim w Płocku przy ul. Piekarskiej 9 podczas którego zaprezentowany zostanie bogaty program słowno-muzyczny pn. Pamiętamy świętujemy! /Zadanie publiczne jest dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego/.

Ze względu na swój charakter, bal jest unikatowym wydarzeniem na mapie Mazowsza, które co roku zyskuje coraz większą rzeszę odbiorców i uczestników. Niepowtarzalna konwencja imprezy czyli połączenie wspaniałej zabawy z akcentami patriotycznymi, tworzą wyjątkowy klimat. Podczas tegorocznego Balu towarzyszyć nam będzie Zespół Tańca Ludowego Masovia PW Płock, który otworzy uroczyście nasz Bal, po czym poprowadzi uczestników w polonezie. Nie zabraknie uroczystego Toastu za Ojczyznę, biało czerwonych akcentów i kotylionów z orzełkami dla panów oraz bransoletek dla pań, które specjalnie dla nas przygotuje Argentum Biżuteria, a które spakowane zostaną w pudełka od naszej firmy członkowskiej Bejoy. W ramach zadania „Pamiętamy, świętujemy!” odbędzie się program słowno – muzyczny o charakterze patriotycznym. Koncert pieśni na żywo wykona niezawodny zespół Vega Andrychów.

Płocki Bal Niepodległościowy to gwarancja, niespotykanej atmosfery połączonej z wykwintną kuchnią i dobrą oprawą muzyczną. Jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nas atrakcje, oprawa muzyczna jak również wyjątkowe polskie dania, przygotowane przez Szefa Kuchni Hotelu Tumskiego zagwarantują Państwu niezapomnianą zabawę do białego rana.

Jesteśmy przekonani, że przygotowane przez nas atrakcje, zagwarantują Państwu niezapomnianą zabawę do białego rana.

Zadanie publiczne pn. Pamiętamy świętujemy! – program słowno-muzyczny jest dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Partnerem Strategicznym XVI Płockiego Balu Niepodległościowego jest PERN S.A., Partnerami Argentum Biżuteria, BeJoy Packaging, GRET-POL, Starostwo Powiatowe w Płocku.

Dla uczestników szykujemy również niespodziankę…

Jako organizatorzy, dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć satysfakcji oraz niezapomnianych wrażeń wszystkim, którzy w ten sposób uczczą jedno z najważniejszych wydarzeń bliskich sercu każdego Polaka. Co roku, dbamy o najwyższy poziom wydarzenia. W każdej chwili jesteśmy do dyspozycji i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wydarzenia.

Zaproszenia na program “Pamiętamy, świętujemy!” oraz na Płocki Bal Niepodległościowy będą dostępne w Biurze Izby Gospodarczej Regionu Płockiego – Dom Darmstadt – Płock, Stary Rynek 8.
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Osobą do kontaktu jest Magdalena Matyszewska – tel.: 508 591 408, mail: biuro@igrp.com.pl

Zadanie publiczne pn. Pamiętamy świętujemy! jest dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

PARTNER STRATEGICZNY

PARTNER

 

fb icon