Serdecznie zapraszamy Pracodawców, Przedsiębiorców oraz Partnerów Rynku Pracy do udziału w kolejnej edycji Płockich Targów Kariery i Aktywności Zawodowej, które odbędą się 18 kwietnia 2024r. w Hali Widowiskowo-Sportowej ORLEN ARENA w Płocku, Plac Celebry Papieskiej 1.

Targi Pracy to doskonała okazja, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy. Bezpośrednie spotkanie z osobami aktywnie szukającymi pracy daje szansę, by nie tylko opowiedzieć więcej o samej firmie i oczekiwaniach wobec kandydatów, ale też usłyszeć głos drugiej strony – zebrać ciekawe informacje o postrzeganiu firmy na rynku pracy.

Podczas Targów chcemy stworzyć wszystkim Wystawcom jak najlepsze warunki do przeprowadzenia profesjonalnego naboru przyszłych pracowników. Zapewniamy stoiska wystawiennicze oraz promocję wydarzenia realizowaną na terenie miasta i okolic, w lokalnych mediach oraz w mediach społecznościowych.

Organizatorami tegorocznych Targów są: Miejski Urząd Pracy w Płocku, Powiatowy Urząd Pracy w Płocku, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku.

W przypadku zainteresowania udziałem w Targach, prosimy o wypełnienie zgłoszenia udziału, które należy złożyć w Miejskim Urzędzie Pracy w Płocku do dnia 15 marca 2024 r.
Płockim Targom Kariery i Aktywności Zawodowej dedykowany będzie również Informator targowy, w którym Wystawcy będą mogli umieścić podstawowe informacje o firmie. Zainteresowani powyższą formą promocji proszeni są o przekazanie stosownych materiałów, w tym m.in.: loga w formacie .jpg wraz z danymi teleadresowymi i krótkiej informacji o profilu działalności firmy w wersji edytowalnej do dnia 15 marca 2024 r.

Udział w targach jest całkowicie bezpłatny.

Zgłoszenie udziału PTKiAZ 2024

Regulamin PTKiAZ 2024

Zgłoszenie udziału PTKiAZ 2024

Źródło: Miejski Urząd Pracy w Płocku

fb icon