Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. wspólnie z NASK – Państwowym Instytutem Badawczym  zapraszają na webinar pn. „Bezpieczni w cyberprzestrzeni”.

Rzeczywistość w XXI wieku staje się coraz bardziej wirtualna. Do sieci przenosimy całe swoje życie – finanse, kontakty z urzędami, pracę, zakupy i kontakty biznesowe.  A to sprawia, że również przestępczość internetowa staje się bardzo realnym zagrożeniem. Zjawisko to jest niezwykle groźne i coraz bardziej realne. Dlatego wszyscy musimy wiedzieć czym są cyberataki, jak bardzo są wyrafinowane i jak się przed nimi chronić.

⇒ Jak ustrzec się przed zagrożeniami w Internecie?
⇒ Jakie incydenty są zgłaszane do CERT Polska – co nam grozi?
⇒ Najczęściej występujące zagrożenia – przykłady, rozpoznanie, obrona oraz Kradzież cyfrowej tożsamości – po co przestępcom nasze dane?

Między innymi na te pytania odpowiedzą eksperci. Spotkanie  przygotowane we współpracy z NASK – Państwowym Instytutem Badawczym. Jest to instytucja, która została powołana do walki z cyberprzestępstwami i dbania o poprawę bezpieczeństwa danych w sieci. Kluczowym polem aktywności NASK są działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa internetu, reagowaniem na zdarzenia naruszające bezpieczeństwo sieci w Polsce i koordynacja działań w tym obszarze.

Spotkanie odbędzie się w dniu 29.06.2021 r. godz. 13:30-15:30 na platformie Zoom.
Aby wziąć udział w bezpłatnym warsztacie, należy zarejestrować się za pośrednictwem platformy Evenea
Link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/bezpieczniwcyberprzestrzeni/

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu: tel. 243644530 lub szkolenia@pppt.pl

fb icon